Home Women Deze 25 chicks waren in 2021 zeer populair op Instagram

Deze 25 chicks waren in 2021 zeer populair op Instagram

door David Borrenbergs
19:30
dames

Nog een paar uurtjes en dan zit 2021 er weer op. Individueel kan het af en toe best genieten zijn geweest, maar collectief balen we bijna allemaal van de lockdownmaatregelen. Laten we daarom hopen dat 2022 beter zal worden.

Gelukkig was er ook in 2021 heel veel moois te bewonderen. Zeker op Instagram was dat bijvoorbeeld het geval. Talloze dames die actief zijn als modellen, actrices, zangeressen, influencers of sporters deelden daar weer de meest uitdagende kiekjes. Zo gingen zij dit jaar viral en/of waren erg populair op Instagram

De 25 mooiste dames op een rijtje

Als eindejaarsknaller hebben we 25 dames voor geselecteerd en op een rijtje gezet voor je (in willekeurige volgorde). Zo eindig je 2021 in ieder geval met een flinke dosis uiterst fijne beelden op je netvlies. Geniet ervan en tot volgend jaar!

1. Desiree Schlotz

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Desiree schlotz (@desireeschlotz)

2. Alexis Ren

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Alexis Ren (@alexisren)

3. Vera Dijkmans

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door DUTCH🇳🇱 (@veradijkmans)

4. Natalie Lee

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Natalie Lee (@natalee.007)

5. Vicki Vodar

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door ♡ VICKI VODAR ♡ (@victoria_vodar)

6. Yasmine Lopez

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Yasmine Lopez (@theyasminelopez)

7. Abbey Hoes

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door ABBEY HOES (@abbeyhoes)

8. Jojo Babie

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door I AM JOJO BABiE ✨ (@jojo_babie)

9. Anna Nyström

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door ANNA NYSTRÖM (@annanystrom)

10. Sofia Vergara

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Sofia Vergara (@sofiavergara)

11. Lily Bowman

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door LILY (@lily_bowman)

12. Demi Rose

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Demi Rose (@demirose)

13. Ana Cheri

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door AnaCherí (@anacheri)

14. Antje Utgaard

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Antje Utgaard (@awesomeantjay)

15. Dua Lipa

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door DUA LIPA (@dualipa)

16. Latto

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door BIG LATTO🎰 (@latto777)

17. Jorja Smith

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door jmoney (@jorjasmith_)

18. Sana Lantana

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door ✨SANA✨ (@sanalantana)

19. Beatriz Fernández

20. Rihanna

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door badgalriri (@badgalriri)

22. Gal Gadot

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Gal Gadot (@gal_gadot)

23. Lieke Klaver

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Lieke Klaver | Olympian (@liekeklaver)

24. Alina Lando

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Alina Lando (@lando_alina)

25. Sophie Mudd

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Sophie Mudd (@sophiemudd)

DIT VIND JE VAST OOK LEUK